Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: BMko #45703:
ta co v norsku nemate tak nahodou prasaciu chripku keby si tu ostal na 5613 tak by si ju aj mozno dostal
Reply on: Irisb #45720:
pre vaše veličenstvo určite nie, ja tu akurat budem ignorovať vaše duchaplne najazdy ku mne
Reply on: solac3903 #45717:
tam sklop uši a šuchaj nohou, a zalez tam kde si bol posledny rok... ?
Reply on: albert.BKV.zrt #45709:
musí ti stačiť Ik435, dalo sa vybrať bud alebo, ale kompromis sa mi pači.
Reply on: TA #45716:
Odo dňa otvorenia hypermarketu Tesco. Tuším to bolo 12.10.1999.
Reply on: Irisb #45714:
noo jasne, zato že ty máš komplex nemusí byť každy ako ty, strašne že tvoje sondy maju tak nepresne informácie a tak slabo intrigujú hmmm, šak nie dlho ma budeš brať do papule to ti garantujem ty zakladna škola
Od ktorého dňa jazdil Tesco bus ❓
Reply on: Irisb #45714:

ahaaa,nevedel som ,dik
Reply on: cybernetic #45710:
nie je, kto by zamestnal cloveka v dnesnej dobe s ukoncenym iba ZS vzdelanim? ? ? mozno tak ako fajkomat v bordeli by sa uplatnil... ? ? ?
Reply on: Yogi616 #45712:
nebuď taký detailista, snagy nechceš, aby sa to odstránilo 00:00 ?
Reply on: RDZ 50 #45711:
kde sa ponáhľať?Veď je ešte 30.4.2009 ?
no tak v sekcii CP sa môže odstrániť roletová ponuka že "linky do nákupných centier"...

Zbohom TESCOBUS, mali sme Ťa radi... ?
Reply on: Irisb #45706:

solac je zamestancom dpmk?
Reply on: solac3903 #45647:
A nedalo by sa ukázať na DOD aj IKARUS 415 + IKARUS 280.87 ??? Nech je to komplet. Mimochodom,TATRY 613 sú už zošrotované ? Za odpoveď VOPRED VĎAKA !
Reply on: Nodes #45681:
DPB a.s - RTO ale to dufam, nebude historicke vozidlo????
Reply on: Irisb #45706:
ešte sa vyrozpravaj, ponadavaj.
Reply on: solac3903 #45702:
zmena nazoru podla aktualnej situacie znamena vymenu kabatu....a to je presne tvoj pripad ty pošuk ? ?
Reply on: Peter55 #45704:
ešte CNG motor a reklamu SPP jej mali dať aby bola dokonalá ?
Reply on: BMko #45703:
Ano viem, aj Šky mali tuto "vymoženosť" zmeniť sa na sanitku.

Ale tu 6289 dobabrali jak sa dalo, take "historicke" vozidlo nema nikto. Signalizacia SEC, novy lak, majak, interier cely dobabrany, polamany.
Reply on: Peter55 #45696:
vsetky mestske 7kove Karosy boli viac menej hybridneho typu, kde sa v pripade ohrozenia zivota obyvatelov, dal zmenit voz na hromadnu sanitku. 6289 bol posledny exemplar busu, ktory bol pripraveny vzdy ako prvy mobilny sanitkobus na evakuaciu. Neviem preco ho nechali v takom stave po oprave, ale najskor odhadujem, ze nie je dostatok sedadiel pre vybavu interieru, alebo niekto silou mocou chce aby sme mali zbytocne bus na odvoz pacientov. Ja si myslim, ze v case Svinskej chripky sa moze vyuzivat na spoji do Nemocnic na linke 55 a prejazdovat na 33

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.