Reply on: Peter55 #617:
nie je to zločin, ale keď raz trasa vedie bodom A, tak sa má ísť bodom A a nie bodom B.Odkedy je vlastne zrušená zastávka Palackého pre L RA
no len cez nepočuteľné pidi-repráky to bude viac-menej prd platné ?
Isidor
Toto by sa možno hodilo aj u nás, pre "väčšiu množinu neplatiacej menšiny" ?
http://www.youtube.com/watch?v=QXauk7IKkbs