Reply on: no.ev.di. #38513:
ano, volebny obvod Kremnicka - Rakytovce ma poslanca MsZ ktory sa stara o ich zaujmy. A stale povazuje Kremnicku za nedostatocne obsluzenu.Re #38524 expresbb: "niektorých trolejbusoch som si všimol, že majú napísané nezvoniť. " Bude to tam z doby ked este zastavky na znamenie neboli. Myslim ze zvuk zvonceka je rovnaky ako zvuk signalizacie prudu (usek bez prudu) a vodicov to potom mylilo.
Re #38528 810zssk: myslim ze vo vsetkych novsich autobusoch su tlacitka dostatocne. Ale chyba nam dopytove otvaranie. Podla mna je najlepsie ak je zlucene tlacitko dopytu a znamenia.
Nove autobusy v BA (asi neplati pre Citelisy) sa objednavaju s dopytom a osobitnym signalom pre zvlastne znamenie (kocik, nudzova signalizacia).
Re #38529 DADORIUS: a do Sasovej rebrinaky? V Senici ziju takisto ludia a zasluzia si poriadny autobus!
Myslím si, že všetci si dobre pamätajú, že do 09/2008 poctivo hlásilo v busoch DPM BB zastávky na znamenie, avšak po rôznych softvérových a tarifných zmenách v septembri minulého roku to akosi zaniklo (vieme prečo). Jediná možnosť už potom asi zostáva taká, že by do toho tlačilo samotné mesto, ale to pochybujem.
brefos