Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Doteraz kým nebola letná sezóna, tak jazdili na Srdiečko okrem riadnych aj spoje, ktoré obvykle jazdili iba v sezóne (teda aspoň podľa CP, ktorý bol zrejme od 11/2008 chybný). A teraz keď sa začala letná sezóna, tak večerný spoj o 18:10 zo Srdiečka radšej zrušili. Tak to teda ďakujem pekne ?
Chcel by som vám dať do pozornosti, že aj tohto roku tak ako obvykle sa uskutoční pri príležitosti SNP spomienková slávnosť v bývalej obci Kalište.
15. august 2009 - Stretnutie generácií, Kalište 2009 – 4. ročník spomienkového podujatia na Kališti. Celodenný program – spojenie pietnej spomienky, kultúrneho programu, prehliadky expozície,...
Samozrejme, bude aj autobusová doprava.
Reply on: Kami #37011:
k tej linke 43 to vyzerá skutočne zaujímavo. Podľa obehov by to mal spraviť jeden voz (43/2x), čiže odchod 17:50 z Nového Sveta, príchod 18:07 na Uhlisko a zároveň by mal mať odchod 18:00 z Uhliska naspäť do Jakuba ?
Reply on: LUK #37013:
To som si myslel aj ja a čakal som, že ten spoj čo išiel skôr končí, lenže márne... Žiaden voz 20 minút po ňom nešiel... ? To už budem bývať asi na zastávke o 10 minút skôr pred odchodom... ?
Reply on: quark1408 #37012:
vzhľadom na neskutočne vegetné jazdné časy by som videl aj takú možnosť, že ide o voz, ktorý ide prestávkovať a teda ide skôr a na spoj na 15:45 sa napojí iné vozidlo, ktoré bude pokračovať v danej linke. Ale to je len domnienka. Možno iba vyrábači náskokov...
Reply on: Kami #37011:
Tak to veľmi aj mňa zaujímalo, pretože dnes znova na spoji o 15:45 odišiel bus zo zastávky Tatranská o 15:40! ?
Reply on: jojik #37005:
a ako je to na zastavke? Neviem ako vyzeraju obehy linky 43, ale podla CP prichadza jeden spoj na uhlisko 18:07.

Re #37008 quark1408: tu ma zaujima ci ako je to na zastavke, a ci ci to tak bude aj nabuduce.
DPMBB: ako to vyzerá s vrátením kĺbových karosiek? Budú nasadené po nejakých "dohodách" do MHD, resp. aký bude ich najbližší sud po návrate (okrem údržby a pod.)? Vďaka. ?
Dnes som bol na turistike na Vtáčniku, skončili sme v obci Kľak. Jedným okom som nazrel za požiarnu zbrojnicu a skoro mi oči vytrhlo - parkoval tam nový Cross ZV-318BY, ktorým sme sa napokon aj odviezli až do Žiaru nad Hronom. Prvýkrát som mal tú česť odviesť sa zvolenským Crossom, super! ?
Ja mám pocit, že tých nejasností je viacej! Dnes, ako som pozeral L28 z Tatranskej vôbec o 15:20 neodišla! ? A teraz o 19:05 čo mala ísť táto spomínaná linka odišla o 5 minút skôr!!! Čakal som, že pôjde aj o 19:05, že to bola len drobná chyba no žiaden bus doteraz nešiel... ? Zaujímavé... Buď sú taký milí šoféri, že s ochotou "všetko napĺňajú", alebo sú nejasnosti v CP... ?
Reply on: jojik #37005:
Nepochopil som
Pardon linky č. 43 z Uhliska.
Ahojte, je chyba v cestovnom poriadku linky číslo , ktorá o 18:00 nejde odchádza v pracovných dňoch o 18:10.
Reply on: Jeffko #37002:
Áno na zrýchlenom BB-ZV je cestovné lacnejšie. Napríklad ZV, Západ, obchvat do BB, Štadler. s ČK 0,76e(22,90sk) a obyčajne 0,95e(28,62sk). Takže rozdiel je tam celkom fajn ?
Reply on: Habibi #37001:
Ja tiež, ak prežijem ten končiar ?
Reply on: BB-Schuhu #36983:
Je to pekné že všetky spoje sú v jednej linke 601470 ale mne sa to aj tak nepáči. Spoj rozdelený na dve linky napr. 601470 BB - BR pokračuje na linke 603437 do Č. Balog, Dobroč. Podľa mňa to bolo lepšie tak ako bolo doteraz. Viem že aj za SAD BB to istého času bolo predelené na dve linky, potom to spojili do jednej. Stále sa len zabávajú ?. Teraz keď si aj na nete dáš vyhľadať priame spojenie BB - Č. Balog tak ti ho nenájde, ale pritom existuje. Ja sa vyznám do CP čiže problém s tým nemám ale čo zvyšok ľudu. A ešte ma štve že CP na zastávkach, ktoré aj tak dlho nevydržia, obsahujú len spoje SAD ZV a na ostatných dopravcov sa stále zabúda.
A ešte otázka nie je náhodou na zrýchlených spojoch BB - ZV trocha lacnejšie cestovné ako na "obyčajných"? A ak áno prečo to potom tak nie je aj na zrýchlených spojoch BB-BR?
Reply on: brefos #37000:
Žeby monitorovali imhd ? ? Inak teším sa na nedeľu ak teda budem prítomná ?
Reply on: brefos #36997:
Už to opravili. ?
Reply on: N/A #36998:
Idem sa previesť aby som bola kus na vzduchu... ? To bolo dobré... ? Sem tam si človek vypočul v 26-tke aké zľavy boli v Kauflande a tak... ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.