Reply on: BB-Schuhu #36983:
Je to pekné že všetky spoje sú v jednej linke 601470 ale mne sa to aj tak nepáči. Spoj rozdelený na dve linky napr. 601470 BB - BR pokračuje na linke 603437 do Č. Balog, Dobroč. Podľa mňa to bolo lepšie tak ako bolo doteraz. Viem že aj za SAD BB to istého času bolo predelené na dve linky, potom to spojili do jednej. Stále sa len zabávajú ?. Teraz keď si aj na nete dáš vyhľadať priame spojenie BB - Č. Balog tak ti ho nenájde, ale pritom existuje. Ja sa vyznám do CP čiže problém s tým nemám ale čo zvyšok ľudu. A ešte ma štve že CP na zastávkach, ktoré aj tak dlho nevydržia, obsahujú len spoje SAD ZV a na ostatných dopravcov sa stále zabúda. A ešte otázka nie je náhodou na zrýchlených spojoch BB - ZV trocha lacnejšie cestovné ako na "obyčajných"? A ak áno prečo to potom tak nie je aj na zrýchlených spojoch BB-BR?
N/A
ad dôchodcovia: ? tí budú šomrať na všetko všade aj keď to majú zadarmo (samozrejme sa nájdu aj svetlé výminky)...kým im nebude mhd chodiť s pred domu všade tam kam chcú oni (a každému)...a fakt zbožňujem...že sú napr. na prechádzke a na zastávku príde autobus..."beží" za ním pol minúty...vodič ho počká...a vystúpi na ďalšej zastávke...alebo keď sa na vúb do plnej L22 nahrnie do zadných dverí skupinka dôchodcov...minule zo sásovej na L22 cez víkend šiel krátky bus a ja som bol s kufrom na schodíkoch pri zadných dverách...samozrejme bus plný totálne...ale do tretích dverí keď polku schodíkov zaberal môj kufor...sa museli dostať ešte 4 dôchodcovia...čo už keď už zabudli čítať že na tých dverách je konským písmom písané výstup...
síce chápem že niektorým starším robí problémy prejsť pešo aj jednu zastávku...ale tí zvyšní to častokrát zneužívajú a len zdržujú autobus...alebo na zastávke počuť rozhovor..."kam ideš marika?"..."aaa idem sa previezť aby som bola kus na vzduchu"...