Kami: hmmmm, no response... A také zaujímavé otázky si položil 
btw: to sa dá cez wap poslať taký dlhý príspevok?

btw: to sa dá cez wap poslať taký dlhý príspevok?

Toto sme si zvolili

Pozitivne zistenie, ze? :)))

Andy
Kami: V Ziline ten displej nezobrazuje cas... Hodina znamena cislo linky a minuta zastavka od konecnej aby si vedel kedy si mam oznacit novy listok (listky na 1 pasmo platia na 5 zastavok :))