Bystrická MHD na citybus.cz:
http://citybus.cz/fotodatabaze/main.php?strana=2&mesto=Bansk%E1+Bystrica
http://citybus.cz/fotodatabaze/main.php?strana=2&mesto=Bansk%E1+Bystrica
A po zime to vyzeralo priserne! Aj 10 cm diery vo vozovke. Tam sa zvyklo chodit takmer krokom. S s tym ondeju, akoby to bolo 5km a pritom len zopar 100m 
mirkobb