RE Mimi-Severna (nezastavovanie autobusov)
Dnes rano som isiel okolo a nevidim ziadny dovod, preco by autobusy na tejto zastavke stat nemali. To, ze odtial vybrali kamene z obrubnika, moc nezasiahlo do profilu cesty. A okrem toho mozu kludne predsa stat tesne za tou rozkopavkou- tesne na tej odbocke na Severnu
Dnes rano som isiel okolo a nevidim ziadny dovod, preco by autobusy na tejto zastavke stat nemali. To, ze odtial vybrali kamene z obrubnika, moc nezasiahlo do profilu cesty. A okrem toho mozu kludne predsa stat tesne za tou rozkopavkou- tesne na tej odbocke na Severnu

Papyr
Nehovoriac uz o tom, ze pravdepodobne tou nehodou zablokovali prejazdnost daneho useku v oboch smeroch, kedze prave v tom mieste vedu oba smery v tej istej osi - po kolajovej splietke...