Oslávte s nami 55 rokov MHD v Banskej Bystrici
Dňa 1. mája 2005 budeme oslavovať 55 rokov od vzniku MHD v Banskej Bystrici. Aj napriek súčasnému nie práve najlepšiemu stavu v MHD, stojí za to obzrieť sa do minulosti a pripomenúť si začiatky verejnej mestskej dopravy v Bystrici či obdobia jej rozvoja.
Históriu MHD si budete môcť pripomenúť v autobuse na Námesti slobody pred bývalou Dopravnou bankou. Viac informácií o pripravovanej akcii sa dozviete na adrese www.kamim.sk/vyrocie/.
Dňa 1. mája 2005 budeme oslavovať 55 rokov od vzniku MHD v Banskej Bystrici. Aj napriek súčasnému nie práve najlepšiemu stavu v MHD, stojí za to obzrieť sa do minulosti a pripomenúť si začiatky verejnej mestskej dopravy v Bystrici či obdobia jej rozvoja.
Históriu MHD si budete môcť pripomenúť v autobuse na Námesti slobody pred bývalou Dopravnou bankou. Viac informácií o pripravovanej akcii sa dozviete na adrese www.kamim.sk/vyrocie/.
Kami
mimi: uz si si oholil nohy? Nech nam nerobis hanbu v suknicke.
Nemyslim ze gulas je konkurencia. Skor vytiahne ludi z domu a mozu sa zastavit aj u nas. Necakam davy, skor pohodicku.