dojima ma toto pocinanie.Ked cestujem s dvoj rocnou dcerou zo sidliska do radvane k lekarke nieze platim uz aj u lekara ale aj v autobuse za malu 1sk?co ona chudatko moze za to ze je sikovnejsia a nechce si prevazat zadok v kociku?Vysvetlite to dcere niekto ze to mame lacnejsie ked bude leniva !!!!
LUK
http://www.vlaky.net/servis/sprava.asp?lang=1&id=563