mimi: to co opisala Gabik bol pripad zmatku zo strany vodica. Ked uz otvoril pred zastavkou (co niektore DP zakazuju), mal pockat kym vsetci nastupia a az potom potiahnut na zastavku.
V tomto pripade nastupili vsetci, len sa zbytocne prebehli.
maciatko: priebeh sutaze a pravny ramec mozes najst na nete.
V tomto pripade nastupili vsetci, len sa zbytocne prebehli.
maciatko: priebeh sutaze a pravny ramec mozes najst na nete.
Ali B.
Idem si po Sládkovičovej, a zrazu sa proti mne ide neidentifikovaná 14 Tr-ka. Išiel dobre rýchlo. No prvé šťastie bolo, že rovno pri mne dupol tak prudko na brzdu, až sa z gúm zadymilo, takže som si ju mohol lepšie obzrieť. Je to, myslím si, 1001, ešte stále bez akejkoľvek nálepky. Mohlo byť asi 12:15. A druhým šťastím bolo, že som mal pri sebe foťák. Stála tam síce iba chvíľu, ale stačilo mi to.
A ešte postreh z výpravy: objavili sa tu polemiky, že 091AG má možno CVR rovnakú ako 028AG. NIE NEMÁ. Práve dnes 091AG, vyumývaná, jazdí na L55. ?