Reply on: Vševedko samofandivý #7604:
Trt ty vies. Nikdy som neuznaval skolske podvody a uz vonkoncom podplacanie - to za prve. A za druhe - skola ma nevyrazila, dal som sa vyradit sam, pretoze nastali osobne a cuduj sa svete, este aj financne problemy, preto uz nestudujem. Tak sa ukludni a neurazaj, lebo potom mam z teba dojem, ze mas velky stres a komplex
nechces sa prist precvicit k nam do Motola na pacientoch? Mne to hodne dalo ?
Ikarus WRC