Reply on: LUK #7141:
dúfam, že si (bol) na mieste (a s foťákom) ? Re #7155 LUK: včera ma Zlodejská spoločnosť zas parádne vytočila... Na Zr 1843 zo Žiliny do BB bola namiesto 2x840 len jedna jednotka. Druhá jednotka mala problémy s kúrením a tak nebola obsadzovaná (i keď spriahnuté boli). Na to, že ešte relatívne nedávno tam jazdila súprava HDV+4xBt a teraz sa rovnaká frekvencia musela tlačila v jednej 840ke... Už ani poriadne nebolo kde stáť... Skrátka lepšia cesta k vášmu cieľu... ?
LUK
L1: 1523, 1520 (po dlhšom čase opäť vonku), 1506, 1512, 1510
L2+8: 1529, 1507, 034BM (už týždeň neumytá), 091AG
L3+9: 1515, 460AI
L6: 1514, 1516, 1524, 1502
L7: 1513 (vypadla a zase sa vrátila), 1525, 1505
L20: 692BI, 955BC
L22: 839AK
L24: 244AR
L26: 036BM, 367AJ
L34: 028AG, 606BE, 283AT
L43: 631AS
L51: 29AH, 630AS
L52: 651BU
L55: 649BU, 694BI, 245AY, 088BK
L56: 813AY
L80: 867BA
L90: 033BM