Reply on: mimi #6960:
Nemáš sa za čo hanbiť. Choď sa pozrieť do južného Talianska a potom povieš zlatá Bystrica. O Grécku už ani nehovorím, lebo tam nevieš ani kde je zastávka, lebo nebývajú vôbec označené a len miestni povedia, kde sa máš postaviť. V tomto prechodnom období, keď je v ťažkej pozícii BBDS, mesto, ale aj cestujúci, treba len vydržať. Náprava určite príde.
Minule išli oproti mne takmer za sebou hneď štyri - a potom si nemysli, že ich je pätnásť... ?
Linky su predsa zokruhovane s intervalovym CP.
Staci ked si tu takmer hodinku do dalsieho spoja pockas na zastavke.
Papyr
Lenze tu sme na Slovensku, kde lepsiu MHD maju Bratislava, Kosice, Zilina, Presov a Nitra, cize vsetky porovnatelne alebo vacsie mesta. A tiez nemaju dotacie od statu. To uz ani nehovorim o CR, kde podobne uchylny system ako v BB ma iba Chomutov, inak su od vas vsetky mesta lepsie.
To tvoje "prechodne obdobie", ked su vsetci v tazkej pozicii, trva uz niekolko rokov, cize ziadne provizorium ani prechodne obdobie to v skutocnosti nie je. Je to trvaly stav zapricineny vzacnou zhodou okolnosti, kedy je neschopne jednak mesto, jednak dopravca. Skutocne je tazko rozlisit, kto MHD BB skodi viac - ci radnica, ci SAD.