Kedy sa budú informácie na vašich strankach zhodovať s cestovným poriadkom MHD B. Bystrice veď to je neschopnosť a nehoráznosť uvádzať staré cestovné poriadky a dať tam aktualizáciu 10.1.2005 ak máte takto klamať tak to radšej zabalte aj vaše wap stránky aspoň nebudete mýliť ľudí
TeBeCe dakujem bolo to ono. Pripravujem do rubriky sci-fi Karosu Paris Dakar.
zaujimave
Vlekinúhrubrusíľspouievskutkethltkioumývhom Karosawrc@wList.sk
Autor: Ikarus WRC (WAP) 10.1.2005 21.17 #6283 Re:
Re #6257 LUK:mám a znie takto -Karosawrc@wList.sk čo tam môžem čakať?
?