maciatko: ad #6122 - tak tak, niekto musí v tomto štáte aj ostať a začať tento poďobaný systém meniť
ad #6118 - áno, benzín si môže dať do nákladov, ale to nič nemení na tom, že naň musí niekde zarobiť, kdežto režijky mu idú len do príjmov. A PRI NULOVÝCH NÁKLADOCH. A v tom je ten podstatný rozdiel.
ad #6118 - áno, benzín si môže dať do nákladov, ale to nič nemení na tom, že naň musí niekde zarobiť, kdežto režijky mu idú len do príjmov. A PRI NULOVÝCH NÁKLADOCH. A v tom je ten podstatný rozdiel.
Inca
Pochopitelne mi prekaza v pripade, ze ju plati niekto iny a nie firma zo svojich ziskov.
Ad privatizacia - ja som pocul cosi podobne, skor je zvlastne, ze takmer 3 roky po vydani privatizacneho rozhodnuria ziadna privatizacia nie je a nie je ani poziadavka na novy tender.