Týmto svojím vyhlásením náš 'najlepší a pre blaho občana všetko robiaci' primátor priznal toľko vlastných chýb, že ani netuší... Keby mal mestský DP, tak nemá takýto problém...
. Ja tiez cakam kedy sa to zmeni ale aspon nakupovat mozme ist zo vsekych sidlisk bez prestupu huraaaaaaaa !! ?
Inca
Ad revizori: Je to dvojstranna, alebo aj viacstranna dohoda medzi dopravcami, alebo medzi dopravcami a tretim subjektom, ktory nie je dopravcom ale je zmocneny vykonavat kontroly. V Cechach napr. Inspect.