Petik: s tou cudzou kartou som neratal. Citacky pri dverach maju napriklad v Ziline - normalne oznacovace, len zvladaju aj cipove karty. Podobne by to malo byt v Nitre. Nitrania nadavali, ze im teraz dlho trva nastupovanie a cesta sa im predrazuje.
Rozlisenie casu by sa hodilo hlavne na zlavy pri prestupoch - rozna dlzka casu, pripadne zvyhodnenie pre najaky typ karty.
Karta plati viac rokov, na jeden rok je len studentska.
32 je spickova v tom zmysle, ze premava len v spicke, nie v hustote intervalu. Horne Prsany su samostatna obec. Bud rad, ze tam nejde MHD, len by sa pridala dalsia "neintervalovatelna" linka.
P.Debnár: spravu som dal hned ako som mohol. Stranku robime vo volnom case, takze spracovanie CP moze trvat dlhsie. Uz 2.12. mal byt CP na oficialnej stranke www.mhdbb.sk.
Zatial mozem uviest akurat odchody z konecnych:
Kralova, vrchy: 0540 0640 0735 0835 1240 1340 1440 1545
Podlavice, Gastanova: 0610 0710 0805 1310 1410 1520
Rozlisenie casu by sa hodilo hlavne na zlavy pri prestupoch - rozna dlzka casu, pripadne zvyhodnenie pre najaky typ karty.
Karta plati viac rokov, na jeden rok je len studentska.
32 je spickova v tom zmysle, ze premava len v spicke, nie v hustote intervalu. Horne Prsany su samostatna obec. Bud rad, ze tam nejde MHD, len by sa pridala dalsia "neintervalovatelna" linka.
P.Debnár: spravu som dal hned ako som mohol. Stranku robime vo volnom case, takze spracovanie CP moze trvat dlhsie. Uz 2.12. mal byt CP na oficialnej stranke www.mhdbb.sk.
Zatial mozem uviest akurat odchody z konecnych:
Kralova, vrchy: 0540 0640 0735 0835 1240 1340 1440 1545
Podlavice, Gastanova: 0610 0710 0805 1310 1410 1520
To je pekne povedat "Spickova linka", ked to chodi raz za hodinu.
Majkl
Petik: mne jeden vodič - z 1004 tiež neotvoril predné dvere. Vystupoval som pri Ese
(Globtel) a na zastávke nikto nebol. Sedel som na prednom sedadle a vo voze bolo pomerne
dosť ľudí, tak som si povedal, čo sa budem predierať a postavil som sa k predným dverám.
Došiel do zastávky a otvoril všetky okrem predných. Poprosil som ho nech otvorí a on že
vastupuje sa zadnými dvermi a že to tam mám napísané. Nič tam nebolo - voz bol po GO a nemal
ešte nálepky. A tak som sa musel asi 3O sekúnd predierať k stredým dverám, ále predpis je
predpis. Keby radšej v iných vecich boli vodiči zásadoví...
Petik & Papyr & nová tarifa - téda, dobré nápady máte! Neviem prečo sú DP v tomto také
konvenčné, veď tie karty by to mali umožniť. Druhá vec je, že Emtest by to stopro nezvládol.
Napr. dakde na pobaltí (info d3k0) sa dá platiť za lístok v MHD esemeskou.
Maťo: na to môžeš zabudnúť (aspoň v blízkej budúcnosti).