Reply on: No ty koki #5779:
najdu sa aj taki, ktori budu ochotni zaplatit aj 25 SK, ako napr. v Ziline na nocnych linkach 50 a 51, vsimol som si, ze nimi aj tak chodi dost ludi..., ved to maju furt lacnejsie ako ist taxikom, no nie? ? inac vyse 100 pripomienok koli zruseniu spojov a zvyseniu cien mhd za jediny den, tak to uz je co povedat.....
, hm, vies, to sa vlastne dalo cakat, ze spravodajcovia budu "opatrni", t.j. kvaziobjektivni...
. Ja som Podlavican, a nevadi mi az tak, ze 34, 35, 36 uz nechodi cez Nam. Slobody, hoci to tiez nie velmi slavne, ale som "nasr**y", ze tie truby neponukli Sasovcanom a Foncordakom ROZUMNU alternativu, ale zapricinia zrusenie VYTAZENEJ 24. Ale, ako povedala VESTICA Z BUJAKOVA
, tesme sa za zvysenie cien CL.
Jozo H
Vetu "Za 8 rokov mesto z vlastných prostriedkov vybudovalio komplexný trolejbusový systém" treba prinajmensom upravit. Totiz Zilina za cias Meciara cez Slotu dostavala zo statneho rozpoctu! kapitalove dotacie ktore boli v tom case neporovnatelne vysiie ako v inych mestach; Boli na urovni Kosic hoci vykony a rozsah boli mensie nez polovicne.
Z tych prachov sa potom stavalo. Nechcem vam to vycitat, mali ste starostu ktory vam cez svoje kontakty vybavil. na druhej strane toto sa nedalo robit plosne na celom Slovensku a uz vobec nemozno hovorit o "vlastnych prostriedkoch" mesta Zilina.
Co je vsak pravda mate schopnejsi manazment MHD a asi aj mestke zastupitelstvo.