Reply on: "Občan" #5742:
nebolo nahodou o plyne troska dozadu pisane od ludi, o ktorych si myslim, ze sa tomu vyznaju viac ako ktokolvek, kto sem pride nadavat, ci ktokovlek, kto ma na starosti mestsky rozpocet, pripadne rozmiestnenie liniek mhd na BBDS... vraj to nesetri... neviem, nezistujem, nebudem zistovatale mozeme sa tesit.. ideme oslavovat 750 rokov BB, a ako inac, na oslavu pojdeme pesi, a z oslavy vnoci taxikom
LUK
L25: 294BD
L43: 631AS, 995BS
L52: 651BU
L53: 588AF
L55: 245AY, 597AJ, 649BU, 694BI
L90: 367AJ, 036BM
Info by Kami