Reply on: "Občan" #5742:
nebolo nahodou o plyne troska dozadu pisane od ludi, o ktorych si myslim, ze sa tomu vyznaju viac ako ktokolvek, kto sem pride nadavat, ci ktokovlek, kto ma na starosti mestsky rozpocet, pripadne rozmiestnenie liniek mhd na BBDS... vraj to nesetri... neviem, nezistujem, nebudem zistovatale mozeme sa tesit.. ideme oslavovat 750 rokov BB, a ako inac, na oslavu pojdeme pesi, a z oslavy vnoci taxikom
scatinko