Reply on: Viko #56514:
Na portali CP je (a taktiež aj na FB profile dopravcu ZUTO-BUS), ale tiež som zatiaľ nikde nevidel oficiálne vyjadrenie o jeho spustení, v minulosti sa operatívne oznamovala jeho prevádzka na webe OOCR Stredné Slovensko. Je pravda, že snehové podmienky sa posledné dni zlepšili s pozitívnym vývojom na najbližšie dni. http://portal.cp.sk/Data/pdf/L601449_251225_113334.pdf

...
Jano14
601 - Badín, Hronsek
602 alebo 610 - Nemce, Malachov
627 - Pršany
606 - Harmanec
607 - Špania Dolina
V takomto prípade by sa mohlo pristúpiť k normálnym výveskám, každá linka má jeden cieľ a svoj CP. Samozrejme, že nejaké zachádzky by tie linky mohli mať. Potom už nevidím problém ani so zavedením intervalovej premávky.