Reply on: Viko #55535:
No jasné, dnes tak 350% nárast oproti včerajšku. Ranná špička na R1 nie je príliš rozdielna oproti školskému roku. Včra "prázdna" R1.


predsalen môžu byť radi aspoň za to, čo dostali zadarmo… málokto mal rozum a reálne to aj odpredal nemenovaným
TeBeCe
Téma: Predstavenie 16 nových autobusov, ktoré zakúpila Slovenská autobusová doprava Zvolen, a. s. Na TK sa zúčastní riaditeľ závodu Slovenskej autobusovej dopravy Zvolen, a. s. v Banskej Bystrici Miroslav Snopko. Banská Bystrica, Námestie SNP