Dobrý deň chcel by som som sa informovať či sa neplánuje v najbližšej dobe upraviť grafikon vlakov a autobusov smerom do a z Vlkanovej nakoľko som tam začal pracovať a tá doprava je zlá je to nelogické aby po poobednej zmene teda o 22:00 išiel autobus do BB presne o 21:58 a potom vlak až o 23:00 to je a smiešne ďakujem za každú odpoveď.
Možno sa to patrí spomenúť aj sem. V nedeľu 13.9.2020 zomrel bývalý riaditeľ banskobystrického závodu SAD Zvolen p. Marián Polóny vo veku 69 rokov. Verejnosť ho poznala najmä kvôli jeho zanietenosti pre historické vozidlá (najmä autobusy a nákladné automobily) a každoročne vystavoval tieto skvosty na akcii Stretnutie veteránov 1. mája na Štiavničkách. Všetky autobusy SAD Zvolen a trolejbusy DPM BB sú symbolicky označené čiernymi stužkami za stieračmi. Posledná rozlúčka so zosnulým bude v piatok 18.9.2020 od 11:00 v Kostole Nanebovzatia Panny Márie v Banskej Bystrici.
Česť jeho pamiatke.
Skrátka celé zle. Ale nič iné za desiatky rokov sme sa tu v BB MHD nedočkali a zjavne nikdy ani nedočkáme. Jeden primátor vyrobí krízu, uzavrie zmluvu s diablom, ďalší diablovi daruje kontrolu nad DPM a tento posledný to zaklincuje, ako všetko, čoho sa chytil.
Cestujúcich by asi skôr zaujímali konkrétne opatrenia dopravcov v nimi prevádzkovaných systémoch verejnej dopravy - ako sa to dotkne konkrétnych liniek a spojov a čo majú teda kedy robiť, nie takáto všeobecná informácia o približnom čase a mieste, kde môže byť nejaký bližie nešpecifikovaný problém.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
PeterBB
Keď chcem využívať služby SAD LC, tak musím mať túto kartu ? http://funkyimg.com/i/37pNL