Reply on: 810zssk #53794:
Nikto netvrdi, ze SADZV jazdi na Hrochot z lasky k ludom, dotovanu dopravu sem neplet to je uplne ina kava, ja sa pytam, preco JanCura nevyplnil dieru na trhu na trase do Kosic, ale natlacil sa na trasu, kde uz bolo plno a zlikvidoval svoju konkurenciu cenami...
Zvýšiť cenu dvakrát v priebehu roka nie je práve typickým príkladom prirodzeného vývoja ceny. A nehovoriac o vyhnutí sa akémukoľvek oznamovaniu vopred. Áno, viem, že to na komerčnej linke nemusia, je to vecou ich stratégie (aj komunikačnej).
Vladimír
Nie tak dávno po celej Nitre bilbardy na lístky do Bratislavy za 2 eurá. Ani slovo o tom, že ponuka je obmedzená, dočasná...
Potom bilboardy zmizli, tlačové správy zmĺkli. Len zrazu potichu bez jediného oznamu lístok už za 3 €. Potom po nejakom čase za 3,70 €. Teraz s prekvapením pozerám na rezervačný systém, že niektoré spoje už za 4 €. A keďže ekonomika (ani žltého pána) nepustí, je jasné, že ceny pôjdu hore ďalej.