Reply on: BB-Schuhu #53613:
nemyslíš vážne, že by ti tu vymazali príspevok za to, že píšeš pravdu a kritiku... ale indivíduí, ktoré na všetko majú "argument" je veľa, jeden vodič mi chcel odpapulovať ohľadne toho zvonenia, tak som rovno zahlásil "vraj máte GPS vo vozidlách, takže si rovno pripravte kaleráby na moju sťažnosť, keď ťa zamestnávateľ osloví s vyjadrením" - áno, tykal som mu, keďže začal aj on mne (predsa len, nie som žiadny tínedžer, ale ťahá mi na 40.? Ja vidím zase stále krematórium - áno, nešťastné riešenie, ale buď má povinnosť tadiaľ ísť alebo nie; nie že "random" podľa vodiča (to isté aj pre 55 a 21).
PS: kedy budú na trolejbusoch fungovať pri tretích dverách tie čítačky? (odpoveď: po predaji do Ruse)
PIT
Na stránke sa im zjavil aj oznam, že "Od 16.4.2018 sa menia cest.poriadky prímestských liniek" http://www.sadzv.sk/zmeny-cestovnych-poriadkov/od-16042018-nove-cp-primestskych-liniek
Akurát že keď si ho otvoríte, chcete zistiť, o čo ide a kliknete na odkaz "Bližšie informácie sú uvedené TU!", tak sa dočkáte akurát hlásenia
"Not Found
The requested URL /old/pages/cest_pal/index.htm was not found on this server."
BRAVÓ!
Ďalší nefunkčný oznam SAD ZV o zmenách CP