Reply on: PIT #53456:
Noooo ? Celkom pekný projekt, hlavne tie budovy zkosené do lichobežníku sa mi páčia veľmi. Hlavne to má priaznivý vplyv na byty na nižších podlažiach, keďže tie vyššie položené podlažia z náprotivných bytoviek im budú menej tieniť. Len ma zaujíma, že pri tých cenách a platoch aké sú v BBSK, že kto to tam vôbec dokáže kúpiť. Nejak mi to nejde dokopy s tým neľahkým životom v BBSK.Len na okraj mám otázku, že v čom som sa stratil presne? ?
PIT
Dám ti mobility no, tak tu knihu do Googlu a nájdeš bez potreby vymýšľania konšpiracii. I keď nikdy nie je nič zaručene.
http://www.arkonas.sk/developerske-projekty/areal-byvalej-slovenky/