Papyr: verim ze BB uz nebude v takej situacii ze sa nakupovali stare vraky. Pre pamatnikov su to vozy ako BCA 16-19 a 16-20. Ak by zajtra padla bomba a Danny by sa zobudil s pohladom na trolejbusovu trat v Sasovej, vtedy by bolo treba nove troliky. Inak nie. (Danny ak sa to stane, daj vediet :))
)
Myslim ze na presovske naklady vplyvaju dve veci. Lepsia organizacia elektrickej a naftovej trakcie a ine ceny ako v Cechach. Tam je spotrebna dan na naftu nizsia a ceny elektriny mozu byt vyssie. Cize, elektricka trakcia moze byt aj lacnejsia ako pri nafte.
Okrem BBDS zverejnili hospodarenie aj v Ziline. Hned je vidno rozdiel v tarifnej politike. Pri rovnakych nakladoch je v Ziline strata 5 mil Sk. Jednoducho vypadla dotacia mesta (rocne 27 mil Sk). Niekto to musi zaplatit, inak budeme dalej nastupovat prednymi dverami.
)Myslim ze na presovske naklady vplyvaju dve veci. Lepsia organizacia elektrickej a naftovej trakcie a ine ceny ako v Cechach. Tam je spotrebna dan na naftu nizsia a ceny elektriny mozu byt vyssie. Cize, elektricka trakcia moze byt aj lacnejsia ako pri nafte.
Okrem BBDS zverejnili hospodarenie aj v Ziline. Hned je vidno rozdiel v tarifnej politike. Pri rovnakych nakladoch je v Ziline strata 5 mil Sk. Jednoducho vypadla dotacia mesta (rocne 27 mil Sk). Niekto to musi zaplatit, inak budeme dalej nastupovat prednymi dverami.
Kami
Prvy vyradeny voz je BCA 1220. Ked ho vyradia oficialne, asi pojde rovno "pod noz". Som zvedavy, ci vyradia aj dalsie vozy, alebo to nechaju na nahodu - co sa skor pokazi.
961 uz maju tiez trasparenty EMtest.