Takto vyzerá "nový" vlak 813+913.111
http://www.slovakrail.sk/sk/aktuality/zssk-modernizuje-motorove-jednotky-k-bagetam-pribudnu-mravce.html
Podľa popisu v článku by sme sa s týmito vlakmi mali stretnúť aj v našom regióne, avšak len do decembra 2017, kedy budú všetky preradené na oravskú trať 181 Kraľovany - Trstená.
http://www.slovakrail.sk/sk/aktuality/zssk-modernizuje-motorove-jednotky-k-bagetam-pribudnu-mravce.html
Podľa popisu v článku by sme sa s týmito vlakmi mali stretnúť aj v našom regióne, avšak len do decembra 2017, kedy budú všetky preradené na oravskú trať 181 Kraľovany - Trstená.
Viko
Keby Jančura ako súkromný podnikateľ nebol presvedčený, že rumunské vagóny sú dostatočne kvalitné a spoľahlivé, asi by ich nekupoval, a teda na nie nie je treba pozerať cez prsty.
Azerbajdžanci tiež napredujú, a keď nakupujú od Stadleru, je to neodškriepiteľný fakt, nie lokálne nekvalitné špecifikum.
Takže dohliadajme na ZSSK, ale nie cez pseudoargumenty.