Reply on: mimi #5202:
Ale nic supertajne,ale naco ich mame predom "vyplasit" a prezentovat to tu,ked sa mozme najprv v uzsom kruhu poradit,vymysliet strategiu na nich,a potom na nich "uderime"..!
#sta

dik za pozvanie ale asi nie. ? . ale prajem pekne Vianoce;)
Kami
http://spravy.pravda.sk/sk_ekonomika.asp?r=sk_ekonomika&c=A041221_023431_sk_ekonomika_p01
http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Cslovenskoa&c=slovenskoa_4_2&iddiskuse=skd54505
Vsetko je u mna na
http://kamim.host.sk/doprava/mhd/kolaps.php