Opäť riešenie hodné BBDS...
Odvčera chlapi "veľmi" nepokročili. Definitívne uchytili tri odbočné stopy, štvrtá nie je vôbec ani natiahnutá. Spravili jednu rozjazdovú vyhýbku a robia jednu zjazdovú. Nachystané sú tri kríže.
L2: 006AG, 815AF
L3: 542AI, 460AI
Odvčera chlapi "veľmi" nepokročili. Definitívne uchytili tri odbočné stopy, štvrtá nie je vôbec ani natiahnutá. Spravili jednu rozjazdovú vyhýbku a robia jednu zjazdovú. Nachystané sú tri kríže.
L2: 006AG, 815AF
L3: 542AI, 460AI
pojdem autom a chcem vyrazit o 13tej. Uz si viem predstavit ten organizovany chaos v pondelok
Majkl
Re #4954 Kami: presne tak. To, že zrušia "7 liniek" je len na vyplašenie a upozornenie cestujúcich. Veď z hľadiska úspory predsa nie je jedno, či zrušia linku 23 alebo 22. Samozrejme, je možné, že dôjde aj k zrušeniu celej linky (napr. 32, 100 a im podobné), ale skôr sa domnievam, že obmedzenie bude skôr vo forme celoplošného škrtania (menej spojov cez víkend a v sedle pracovných dní). Každopádne, verím, že poslanci sa zobudia a takýto rozpočet nepríjmu a tým pádom nebude musieť dôjsť k žiadnym obmedzeniam.