Oceňujem SKIBUS Králiky že konečne niekoho napadlo po niekoľkých rokoch prevádzky zriadiť zastávku aj v Tajove. Minulé roky to bolo tak že v Tajove nestál nikde, hlavná vec že na Králikoch stál aj pred obescným úradom. Konečne nebude problém pre obyvatelov Kordík a Tajova ísť si zaližovať na Králiky.
draxter
Kr- vozovňa Kremnička
Pa- vozovňa partizánska
NZV nočné záložné vozidlo (alebo náhradné?)