citelisy-harmoniky sú tu už v plnom počte, ale aby sme sa vyhli ďalším otázkam kedy pôjdu do prevádzky - od príchodu do zaradenia to tu trvá väčšinou cca 4 týždne!!! a vzhľadom na to aký máme teraz dátum a že druhá várka prišla asi včera alebo predvčerom a predpoklad, že nebudú tie vozy na dva razy zaraďovať, môj odhad (a myslím že dosť dobrý) najskôr začiatok januára 2013


NOER