Reply on: Flying #48072:
Vzhladom ku skutocnosti, ze tie iste ISIC karty akceptuju dopravcovia po celom Slovensku, predpokladam ze chyba je v SAD ZV. Respektive nepredpokladam ze vobec nejaka chyba je, SAD ZV skratka podla vsetkeho nema cash flow, resp. ma vela kariet ktorych sa potrebuje zbavit (vid. najnovsia akcia s kartami DPMBB, chces tvrdit ze aj tie su zle?)
PIT
SAD ZV je však totálne neschopná od kedy existuje v BB, bežná prax je stále len a len demagógia a amatérstvo, pričom každú svoju neschopnosť alebo problém vyplývajúci z jej dodávateľov sa stále snaží prenášať len na mesto a cestujúcich. A konečná cena za všetky tieto hlúposti je niekoľkonásobne vyššia, ako sľubovala, pričom okrem vozidiel, ku ktorých výmene by muselo dôjsť v prípade akéhokoľvek prevádzkovateľa MHD a rozšírenia nástupu o jedny dvere (teda nikdy o sľubované všetky), NEDOŠLO ABSOLÚTNE K ŽIADNEMU ZLEPŠENIU, akurát čo došlo k zastaveniu pozitívneho trendu približovania sa aspoň k normálnemu štandardu kvality MHD zo strany pôvodného DPM BB, ktorý sa aspoň v tom, čo mu bolo dovolené, aplikovala v sovjej časti prevádzky siete.