Reply on: kvorka #48060:
Samozrejme - za plne funkčnú kartu, ktorú si si kúpil za 1 €, ti namiesto zmeny/zrušenia jedného dátumu (ktorý mal mimochodom úplne iný účel), čo trvá niekoľko sekúnd, budú radšej nútiť pomaly každý mesiac si kúpiť kartu od iného dopravcu a predpokladám nechať si niekoľkonásobne viac zaplatiť a bezdôvodne sa tak obohacovať. To je tak, keď MsÚ v Blbotíne nad Hronom od roku 2005 nepokročil ani o milimeter v odbornosti a smerovaní ku kvalitnej VHD, ktorá by mala vytvárať alternatívu k IAD. Potom tu len nariekajú, že nevedia čo s autami a premieňajuú každý voľný kúsok zelene na parkovisko a cesty sú všade upchaté. ? ? ?
draxter
#17 - TN-698DO
#18 - TN-025DP
#19 - TN-027DP
#20 - TN-029DP
#21 - TN-034DP
Takže ktovie, ako to vydá. Veď aj prímestské Citelisy (ZV-652CI,ZV-003CJ) ale aj tie 4 zvolenské ukazujú dosť rozptylu (ZV-395CI,ZV-960CI)