Reply on: brefos #48041:
budú mať aj CM, dnes začali po jednom dostávať značky a ak som dobre videl tak som videl ZV862 a 865CM ale... na diaľku zrovna dobre nevidím
...ale budem informovať akonáhle budú mať vozy značky
...ale budem informovať akonáhle budú mať vozy značky
fragma
http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk/hs.xsl/25681.htm
http://www.streka.net/novinky/vlak-a-lidl-vlak-a-lidl-regio-2012/
chystajte kombinácie ?