nehnevajte sa ze to sem pisem ale musim
Som hlboko znechuteny tym ze posledny nedelny spoj do bratislavy ide o 19:20.
Z krajskeho mesta do hlavneho mesta je to uplna hanba.
Som hlboko znechuteny tym ze posledny nedelny spoj do bratislavy ide o 19:20.
Z krajskeho mesta do hlavneho mesta je to uplna hanba.
.
neoBB