Reply on: mimi #47200:
píše sa tam, že bus bude chodiť po Panskú kolibu (ešte 45 min. pešo na Kr.studňu) a to je v susednej Bystrickej doline (odbočka v Dolnom Harmanci), čiže cez Zalámanú dolinu by nemal ísť, ale v každom prípade by to bolo zaujímavé, hlavne v tej tiesňave nad veľkým tunelom ?
LUK
http://poloha.vlaku.info/vlak/220/