Reply on: fragma #46391:
a Krupinčania môžu využiť komerčnú diaľkovú linku 5:40b majoritného dopravcu v kraji(poprípade v prípade nemeškania prestúpiť tiež v LV 6:40 na Ex Hron 6:47 a prísť do BA o 37 min. skôr, lebo busy chodia cez NR)
http://portal.cp.sk/Data/L604501_111211_34222.pdf
Takže stále nechápem, prečo smerovať z Hontu všetko na ten horný Zvolen (možno ak tak nácestné obce ako Dobrá Niva, Podzámčok, Sása, Babiná...)

Petik
Ale pre vacsinu ludi je VIE lepsie letisko s lepsim vyberom destinacii.
Vyborne je tiez, ze sa poleti 2x denne, aj ked sa mi zda, ze prvy let je uz prilis pozde a posledny prilis skoro, aby clovek stihol doletiet niekam na otocku.
Pre Bystricanov by bolo lepsie, keby lietadlo nocovalo v Bystrici, rano spravilo na otocku VIE, potom odletelo povedzme do Prahy a odtial by lietalo niekde inde a vecer sa zase vratilo z Prahy a urobilo este otocku z VIE.
Otazka je, ci je viac tych, co zacinaju cestu v BB, alebo tych, co prilietaju do BB.