Na portáli sa objavili prvé cp od SADZV, sú tam len diaľkové linky. Okrem nich aj MJC, Hríbik a iný dopravcovia od nás. Sú tam aj nejaké novosti napríklad MJC má spoje od Krupiny do BA či ZA zrušené okrem asi jedného. Aj SADZV zrušil nedeľný spoj z Hriňovej smer BA, treba popozerať ? Ozaj a u SADZV je 6:35 z BB v sobotu do BA nový spoj? Či to odniekiaľ ide napr. z BR? http://portal.cp.sk/News.aspx?c=7&mi=1
Petik
Myslim, ze by nemal byt problem spravit ten okraj decentnejsi.
A tiez suhlasim s Radom 05, ze font (a bold) v pridavani prispevku nie je vhodne zvoleny.
Na druhej strane, aby som aj pochvalil, paci sa mi ta vychytavka, ze forum je mozne zoradit "stromovo".