Reply on: fragma #45793:
Myslim si ze keby sa dostaval 6km usek trate medzi sahami a dregelypalankom mohol by tam vzniknut zaujem o nejaky regional expres medzi zvolenom a budapestou
, pričom hore je 33 ?, tu bude mať riadny odpočinok, niekedy až trištvrte hodinu, z NR do BA -10 až -20 min., teda relácia BB-BA 20:55 k dobru 20 min. ?
, to už mohol na 5, Brezno 11:19 a že vraj nám. ?, žel.st. má byť, smer BJ: Nová Baňa 10:38, ZC 10:52, Zvolen 11:38 ?, Štrba 14:12, Malcov 16:34, BJ 16:53)
"
brefos
Zmena je vyvolaná SAD
Popis zmeny : spoj 1 s označením „V“ s odchodom o 14,20 hod. a spoj 3 s označením „N“s odchodom o 15,30 hod. z L. Mikuláša do Brezna a spoj 2 s označením „VN s odchodom z Brezna do L.Mikuláša o 17,40 hod. označiť zn. „n“ premáva od vyhlásenia.
Dôvod zmeny : prepravu zabezpečuje SAD Zvolen v piatok odchod z LM do Brezna o 15,30 hod. v soboty o 13,40 hod. a v nedele o 19,00 hod. smer z V. Boce do Brezna spoje odchádzajú o piatok 13,24 hod v nedele 17,44 hod.- pristúpením ďalšieho dopravcu na linku sa výrazne znížil počet cestujúcich.
Stanovisko OÚ: : Obecné úrady berú stanovisko SAD na vedomie a budú informovať cestujúcich o uvedenej zmene.