Reply on: draxter #45593:
Okrem kolízie ZV-872BA/II, nehodu mal aj Crossway ZV-558CE (poškodená ľavá bočnica a zadné čelo). Mimochodom, zajtra uplynie presne 1 rok od tragickej dopravnej nehody ZV-306BI. Dúfam preto, že sa nebude opakovať nie moc príjemný scenár z konca minulého roka.
draxter
Re #45589 kvorka: žiaľ, to je kvalita ISO, prenesená už aj na náš dopravný podnik. Nový trolík, take prečo by niekto kontroloval či idú transparenty. Veď možno nabehnú sami od seba...
Re #45586 fragma: u susedov dnes jednu B732 odstavia po nehode s nákladiakom.
Re #45580 brefos: to im teda povedal novinky, linka 7 je už od konca 80-tych rokov najvyťaženejšia, a do Kráľovej kĺb ozaj nikdy netrebalo ?