Reply on: brefos #45450:
ja som ešte zvedavý s čím bude chodiť JM...má tú starú Setru (to nie je novšie ako 20 rokov)....s ktorou chodí do Bratislavy...Karosu C935 Recreo..s ktorou chodí do Považskej...a ešte starú Scaniu čo bola raz v premávke a odvtedy stojí...a Karosu LC som nevidel odkedy má setru...
V najbližšom čase hodlám navštíviť vaše mesto (plánujem stretko s dievčaťom
). Žiaľ o Banskej Bystrici nič neviem. Mohol by mi niekto z vás poradiť ako možno dobre stráviť čas? Môže mi niekto z vás odporučiť nejaké dobré miesta (kino, park, rieku, dobrý pub / bar ... dá sa niekde u vás zahrať biliard
?) Vopred ďakujem všetkým za pomoc ...
fragma