Z diskusie "doprava v meste"
"Doprava Pršianska terasa
Dobrý deň pozerala som si zmenu platnú od 1.9. tu ste na naše stažnosti uviedli že posledný autobus k nám na terasu pôjde cca o tej šiestej a po 22 a keď som pozerala nový rozpis autobusov posledný spoj nám ide o 16-tej hodine. Ako to? Prečo nastala opäť táto zmena? Kopíruje sa opäť autobus na Horné Pršany.
ďakujem vopred za odpoveď
nespokojná občanka z pršianskej terasy"
Dovolím si neoficiálne zareagovať: MHD-čka č. 13 pôjde posledne o 16:24x (18:17a) vychádzajúc iba zo Sládkovičovej na Terasu http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=!013_20110901&x=314573005845, ale Vy si pozrite aj cestovný poriadok prímestskej linky č. 601463 na Horné Pršany http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=!463_20110901&x=629145805833 , ktorý bude kvázi MHD-čka (s tarifou MHD v meste, okrem Autobusovej stanice), odchody zo Sládkovičovej na Terasu (Horné Pršany) je: 17:13x 18:58x (aj doteraz existovali) + 22:37x. Autobus na Horné Pršany sa nekopíruje (rozdiely, okrem rána min. 30 minút), MHD-čka ide ako doplnok medzi ním (15:13x, 16:24xMHD, 17:13x...)
"Doprava Pršianska terasa
Dobrý deň pozerala som si zmenu platnú od 1.9. tu ste na naše stažnosti uviedli že posledný autobus k nám na terasu pôjde cca o tej šiestej a po 22 a keď som pozerala nový rozpis autobusov posledný spoj nám ide o 16-tej hodine. Ako to? Prečo nastala opäť táto zmena? Kopíruje sa opäť autobus na Horné Pršany.
ďakujem vopred za odpoveď
nespokojná občanka z pršianskej terasy"
Dovolím si neoficiálne zareagovať: MHD-čka č. 13 pôjde posledne o 16:24x (18:17a) vychádzajúc iba zo Sládkovičovej na Terasu http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=!013_20110901&x=314573005845, ale Vy si pozrite aj cestovný poriadok prímestskej linky č. 601463 na Horné Pršany http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=!463_20110901&x=629145805833 , ktorý bude kvázi MHD-čka (s tarifou MHD v meste, okrem Autobusovej stanice), odchody zo Sládkovičovej na Terasu (Horné Pršany) je: 17:13x 18:58x (aj doteraz existovali) + 22:37x. Autobus na Horné Pršany sa nekopíruje (rozdiely, okrem rána min. 30 minút), MHD-čka ide ako doplnok medzi ním (15:13x, 16:24xMHD, 17:13x...)
).
, iba v hotovosti menej o 0.05€=0.35€). No ale čo Terasania, MHD výhodami len po/z Nábrežie (na AS iná tarifa). Predstavte si aj ľudí nad 70 rokov nastupujúcich na Sládkovičovej do rôznych zastávok, jeden po Štefánikovo nábrežie za 0.01€ (evidenčná MHD) a druhý na Bus-Stanicu (0.30€-VUC tarifa nad 70), no bude to zmätok, aby vodič vysvetľoval takéto absurdnosti a dôchodcovia sa naťahovali medzi sebou, prečo ten platil takto a tento tak (skoro nič) ?
Petik