Reply on: neoBB #45031:
Ak myslíš až po ch. Irisa (resp. po to parkovisko nad Pony farmou pri ch. na Suchom vrchu), nie len obytnú štvrť Suchý vrch, neviem si to dosť dobre predstaviť, úzka stúpajúca cesta (nad "Areálom zdravia" rozbitá), ktorá je zároveň zeleným turistickým chodníkom Mládežnícka-Želiarec-Pony-Malachov, autoturisti chodia na svojich tátošoch a turisti pešky? (aj modrou z Tulskej "popri vojakovi"), to by sa na nich spoza zákruty okrem teréňakov vynoril aj prázdny bus, inak je to teritoriálne ešte Banská Bystrica ?
neoBB