Reply on: brefos #44668:
Nie že právomoc, ale to vyplýva z hľadiska diskusie, že večer je problém s diviakmi a cez víkend sú 2 spoje nepoužiteľné, veľmi prehustiť MHD v iných časoch podľa súčasného CP by bol súbeh s L 601463. Chcel som povedať, že je to môj názor a nebránim sa iným návrhom ?
To máš takú právomoc hmmm
folky
Chcem sa opýtať, čo si myslia ostatní cestujúci o zrušení linky 102?
Na pršiansku Terasu (a to je dosť veľká štvrť!) sa tým pádom prakticky nedá dostať. Linka č. 13 tam síce ide, ale poobede po 13:30 už nula bodov. Takže niekto z práce, alebo aj dieťa zo školy, sa MHD nemá ako dostať.
Po zrušení linky preto vidno mnohých peších "šlapať po ceste", čo je myslím si, dosť nebezpečné (najmä pre deti)! ☠
Ešte horšie to bude cez školský rok!
Myslím si, že by sa to malo urýchlene zmeniť!
Čo si myslíte vy?