Reply on: 810zssk #44536:
Nema. Podla mna je klima pre cestujucich v MHD blbost. V primestskej ano ale v MHD? Ved MHD cestujes 10-15 minut, stale sa otvaraju dvere, cestujuci ti pootvaraju okna, takze pomer nakladov k prinosu pre cestujucich je biedny. A ani to neni extra zdrave.
Kami
Zajtra idem konecne do BB, urcite sa preveziem novymi trolikmi. Po navrate dufam, ze budem mat dost informacii na vycistenie evidencneho stavu vozidiel.