Na stránke SADLC pribudol ďalší článok s fotkami http://www.sadlc.sk/public/index.php?option=com_content&task=view&id=185&ac=0&Itemid=360 Škoda že aj SADZV takto niekde na stanici nepredstavil nové vozy.
Az po nejakom case sa preslo na blikajucu zltu.
kvorka
Otázka je či príde vlakom alebo "pomocným dieselagregátom ZETOR" ?