Reply on: brefos #42337:
jedna buduca tam pobehovala, ale este nema ani obciansky. Inak tam dlhsie pobudli len tie, co tam boli sluzobne.Re #42335 mirkobb: dovodom bude hlavne to, ze kazde vozidlo verejnej dopravy by malo byt oznacene (minimalne) logom dopravcu. Ale je fakt, ze ja som si ho nevsimol.
brefos
a tešíme sa na ďalšie stretnutie s Vami.
galéria fotografií je tu http://www.dpmbb.eu/openday/index.html
?