Reply on: draxter #42317:
Škoda že sme sa včera nestretli. No možno sme sa videli, ale ja teba nepoznám, teda tvár. ? Večer sme sa menšia partia vozili po BB a chcem pozdraviť milú pani vodičku na L20 že nás nezbila, keď sme ju troška bleskom ohúrili. Pekne sa na nás usmiala a samozrejme nás aj odviezla. ?
Papyr
http://www.bystrica24.sk/news.php?extend.70437